Благодаря Ви , поръчката ми е много добра. Ваш клиент съм на няколко поръчки, предлагате добра стока. Хубав ден от мен, с уважение ДАНИЕЛА КАБАКЧИЕВА .
На сайта ви се пазарува лесно и удобно - от избора на продукт(има достатъчно информация) през изготвянето на самата поръчка и непрекъсната информация за състоянието й (в наличност, доставка от склад и прочие). Получаването от куриер е напълно
коректно. Успех в работата на целия екип!
Благодаря Ви , поръчката ми е много добра. Ваш клиент съм на няколко поръчки, предлагате добра стока. Хубав ден от мен, с уважение ДАНИЕЛА КАБАКЧИЕВА .
Продукта Ви е много добър !